Sara u DRUGOM STANJU?! Oglasila se pa rešila misteriju o svom odnosu sa Kendijem i mogućoj trudnoći

Šuška se da je pevačica u ljubavnoj vezi sa bivšim zadrugarom Stefanom Kandićem Kendijem

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:E-stock/M.Rafailovic

O pevačici i učesnici rijalitija “Zadruga” Sari Reljić i njenom ljubavnom životu neretko se piše i govori u medijima. Nju su pripadnici sedme sile spajali sa raznim muškarcima, a ona je sada dovedena u vezu sa mladim Crnogorcem koji je nedavno napustio “Zadrugu” – Stefanom Kandićem Kendijem.

I dok se po gradu šuška da je ovo dvoje mladih u ljubavnoj vezi, kao i da je Sara u drugom stanju, lepa pevačca se oglasila pa demantovala ove tvrdnje:

 

 

View this post on Instagram

 

But First… ?? @aries_makeup_s #makeup #whiteoutfit

A post shared by SARA RELJIĆ (@sara_reljic.1) on

“Da bih bila trudna, prvo moraju da se dese neki odnosi. Dakle, nisam trudna. Čak Kendi i ja nismo zajedno. Da li ćemo biti u budućnosti – nikad se ne zna. Jedno je sigurno, da trenutno nisam u drugom stanju. Da jesam trudna, takvu vest sigurno ne bih krila”, rekla je ona.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @stefankandickendi on

Podsetimo, Kendi je tokom  vanrednog stanja živeo kod Sare i njenog brata Filipa, sa kojim se zbližio dok su zajedno boravili u “Zadruzi”.  U tom periodu, on se naročito zbližio sa Reljićevom, što su oni pokazivali i na fotografijama koje su delili na društvenim mrežama, te su odmah krenule priče o njihovoj vezi.

Izvor: Objektiv.rs, Informer

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar