Kontroverzni rijaliti učesnik Vladimir Tomović plivao je danas u svom rodnom Baru za Časni krst, a slikom koju je podelio na svom Instagramu raznežio je mnoge.
Vladimir je javnosti poznat kao veliki poštovalac vere i porodice, a već godinama unazad takmiči se u plivanju za Časni krst. Ove godine, pred sam početak plivanja slikao sa majkom Ljiljanom.
– Ona je moj Bogojavljenski krst, ikona i svetinja. Bog se javi – Vaistinu se javi – napisao je Vladimir.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Ona je moj Bogojavljenski krst , ikona i svetinja. Bog se javi-Vaistinu se javi ☦
Njegova fotografija izazvala je pravo oduševljenje među posetiocima njegovog profila, koji su ispod fotografije ostavljali komentare.
“Jedna je majka”, “Vaistinu se javi”, “Majka je svetinja”, “Tako je, Vlado, ikona i svetinja!”, komentari su ispod fotografije.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram



Komentari (0)