Donatas Motijejunas je odavno već napustio Crvenu zvezdu, a klub sa Malog Kalemegdana se danas tek oglasio tim povodom.
Objavljeno je da je njegova misija u crveno-belom dresu završena.
Sada se oglasio i Motijejunas.
“Zahvalan za svaku lekciju, svaki izazov i za svakog brata kojeg sam dobio na terenu ove sezone.
Svojim saigračima, trenerima i svima oko tima, hvala! Navijačima, video sam sve vaše poruke. Hvala na podršci tokom ove sezone”, napisao je Donatas Motijejunas.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)