Prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali uputio je danas novi poziv građanima da prisustvuju sutrašnjem skupu “Srbija jedna porodica”, koji će biti održan ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu, poručivši da je najveća snaga Srbije u njenim građanima koji žele napredak i jedinstvo.
U video-poruci objavljenoj na svom Instagram nalogu, Mali je pozvao građane da se okupe kako bi, kako je naveo, pokazali kakvu Srbiju žele.
– Poštovani građani Srbije, dragi narode, pozivam vas da sutra dođete ispred Narodne skupštine u Beogradu da pokažemo šta je snaga Srbije. A snaga Srbije su ljudi, ljudi koji žele da Srbija raste, da napreduje, da nam rastu plate i penzije, da gradimo škole, bolnice, puteve, auto-puteve i brze pruge, kako bismo našoj deci ostavili lepšu i bolju Srbiju – rekao je Mali.
View this post on Instagram
On je istakao da želi da se sa skupa pošalje poruka zajedništva i razvoja, a ne podela.
– Nećemo slike nasilja, nećemo mržnju, nećemo podele. Hoćemo mir, stabilnost i napredak. Zato vas pozivam da dođete u što većem broju i pokažemo šta je jedinstvena, složna i snažna Srbija. Srbija pobeđuje. Živela Srbija – poručio je Mali.
Skup “Srbija jedna porodica” biće održan sutra na platou ispred Doma Narodne skupštine, gde će, prema najavama organizatora, biti predstavljeni planovi i program za budući razvoj Srbije.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)