Željko Obradović je na promociji u Panatinaikosu govorio i o periodu provedenom u Partizanu.
Trofejni stručnjak nije krio emocije dok se prisećao vremena provedenog među crno-belima.
“Ja sam bio trener Partizana i bio sam jako srećan tamo. U novembru sam doneo tešku odluku, zaista tešku. Pokušao sam da radim stvari izvan košarke. Rekao sam i menadžeru da ne želim da radim ništa što ima veze sa košarkom. Nisam razmišljao o ovome” – rekao je Obradović, pa nastavio:
“Radi svoj posao, kada dođe vreme, pričaćemo. Tako je bilo. Ne treba pričati o ovom klubu. Ovde je istorija. Ne treba da pričamo o prošlosti. Uvek ću poštovati svakog protivnika, i u Grčkoj i u Evroligi. Kao što je Dimitris rekao, trebalo bi da gledamo samo sebe. Uz poštovanje svakog kluba, osobe, tima, navijača i ljudi. Ako se fokusiraš na sebe, imaćeš šansu da budeš tamo gde želiš”.
Podsetimo, Obradović je Evroligu u svojoj bogatoj trenerskoj karijeri osvojio čak devet puta.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)