Transfer bomba u najavi: Jokić dobija brutalno pojačanje u Denveru

Nagetsi žele da naprave moćniji tim posle razočaravajućeg završetka sezone

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/nba screen

Nakon eliminacije Denvera iz plej-ofa NBA lige, sve su glasnije priče o velikim promenama u timu Nikole Jokića.

Nagetsi žele da naprave moćniji tim posle razočaravajućeg završetka sezone, a Jokić se i dalje smatra apsolutno nedodirljivim u ekipi.

Prema informacijama koje dolaze iz američkih medija, uprava franšize iz Kolorada ozbiljno razmatra mogućnost da u tim dovede Džejlena Brauna iz Boston Seltiksa.

“Bio bi sjajan spoj sa Nikolom Jokićem i uneo bi toj ekipi malo više vatre, što joj je potrebno. Boston Seltiksi bi zauzvrat dobili Džamala Mareja, a on bi tamo mogao dobro da se uklopi, više kao klasičan plejmejker” – rekao je izvor blizak Nagetsima koji je želeo da ostane neimenovan.

Na papiru, tandem Jokić – Braun deluje kao spoj koji bi Denveru mogao da donese još opasniji napad i veću čvrstinu u odbrani.

Uz igrače poput Arona Gordona, Kema Džonsona i Pejtona Votsona, Nagetsi bi potencijalno imali jedan od najkompletnijih rostera u ligi.

Mogu li Denver Nagetsi da se dogovore sa Boston Seltiksima oko potencijalnog trejda za Džejlena Brauna, u koji bi sigurno morao biti uključen Džamal Marej, ostaje nam da vidimo.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar