Fudbaleri Crvene zvezde odneli su tri boda sa gostovanja Čukaričkom (2:1), ali meč na Banovom brdu obeležila je situacija kakva se retko viđa na terenima Superlige.
U centru pažnje nije bio nijedan igrač, već glavni arbitar Aleksandar Živković. Zbog povrede koju je zadobio tokom drugog poluvremena, Živković je bio prinuđen da napusti teren.
Umesto njega, ulogu glavnog sudije preuzeo je Pavle Ilić, javnosti dobro poznat kao arbitar koji je vodio 178. večiti derbi.
Bila je ovo jedinstvena prilika da navijači na delu vide šta se događa u slučaju iznenadne povrede sudije.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)