Partizan prošao, Penjaroja nezadovoljan: “Nismo odigrali dobro”

Crno-beli će u polufinalu igrati sa boljim iz četvrtfinalnih okršaja Mege i FMP-a

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/BC Partizan TV

Trener Partizana Đoan Penjaroja nije bio previše zadovoljan igrom svoje ekipe uprkos plasmanu u polufinale Košarkaške lige Srbije.

Crno-beli su slavili u Užicu protiv Slobode i sa 2:0 u seriji obezbedili mesto na Fajnal-foru, ali Španac nije imao razloga za euforiju.

“Čestitam ekipi Slobode koja je odigrala jako dobru seriju. Videli su se ozbiljnost i sistem u oba meča. Atmosfera u dvorani je zaista bila prelepa. Nismo odigrali dobro, nismo odigrali lepo, ali smo uspeli da ostvarimo cilj” – rekao je Penjaroja.

Partizan će u polufinalu igrati sa boljim iz četvrtfinalnih okršaja Mege i FMP-a.

Pre toga, očekuje ga četvrtfinalna serija protiv Bosne u ABA ligi, a prvi meč je već u sredu u Beogradu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar