Trener Partizana Đoan Penjaroja nije bio previše zadovoljan igrom svoje ekipe uprkos plasmanu u polufinale Košarkaške lige Srbije.
Crno-beli su slavili u Užicu protiv Slobode i sa 2:0 u seriji obezbedili mesto na Fajnal-foru, ali Španac nije imao razloga za euforiju.
“Čestitam ekipi Slobode koja je odigrala jako dobru seriju. Videli su se ozbiljnost i sistem u oba meča. Atmosfera u dvorani je zaista bila prelepa. Nismo odigrali dobro, nismo odigrali lepo, ali smo uspeli da ostvarimo cilj” – rekao je Penjaroja.
Partizan će u polufinalu igrati sa boljim iz četvrtfinalnih okršaja Mege i FMP-a.
Pre toga, očekuje ga četvrtfinalna serija protiv Bosne u ABA ligi, a prvi meč je već u sredu u Beogradu.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)