Seča favorita u Madridu: Izbačen i treći reket sveta

Noskova je pokazala neverovatnu mentalnu snagu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Prtintscreen/Youtube/WTA

Turnir u Madridu ne prestaje da priređuje iznenađenja, a najnovije stiže iz ženskog singla.

Mlada Linda Noskova eliminisala je treću teniserku sveta, Koko Gof, rezultatom 2:1 (6:4, 1:6, 7:6). Iako je Amerikanka dominirala u drugom setu i vodila sa 4:1 u odlučujućem periodu, Noskova je pokazala neverovatnu mentalnu snagu.

Čehinja je uspela da nadoknadi zaostatak i kroz taj-brejk obezbedi kartu za četvrtfinale, gde je čeka duel sa Martom Kostjuk.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar