Turnir u Madridu ne prestaje da priređuje iznenađenja, a najnovije stiže iz ženskog singla.
Mlada Linda Noskova eliminisala je treću teniserku sveta, Koko Gof, rezultatom 2:1 (6:4, 1:6, 7:6). Iako je Amerikanka dominirala u drugom setu i vodila sa 4:1 u odlučujućem periodu, Noskova je pokazala neverovatnu mentalnu snagu.
Čehinja je uspela da nadoknadi zaostatak i kroz taj-brejk obezbedi kartu za četvrtfinale, gde je čeka duel sa Martom Kostjuk.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)