Oglasili se iz OC Jahorina povodom drame na žičari: “Apelujemo na sve skijaše, posebno roditelje”

Iz Olimpijskog centra Jahorina saopšteno je da je zahvaljujući brzoj i profesionalnoj reakciji zaposlenih sprečen mogući teži incident na polaznoj stanici šestoseda Skočine

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen Youtube/ BalkanTrip TV

Na Jahorini je juče došlo do incidenta na žičari, kada je dete ostalo da visi sa šestoseda.

Prema nezvaničnim informacijama, reč je o devetogodišnjoj devojčici koja se nalazila na šestosedu na stazi Prača, u pratnji bake iz Čačka. Dete je spaseno bez povreda.

Iz Olimpijskog centra Jahorina saopšteno je da je zahvaljujući brzoj i profesionalnoj reakciji zaposlenih sprečen mogući teži incident na polaznoj stanici šestoseda Skočine.

– Juče je zahvaljujući brzoj i profesionalnoj reakciji naših radnika, sprečen mogući incident na polaznoj stanici šestoseda Skočine. Pravovremenom intervencijom zaposlenih OC situacija je odmah stavljena pod kontrolu, bez posledica po korisnike žičare – navodi se u saopštenju.

U saopštenju se ističe da je do incidenta došlo usled nepravilnog ponašanja prilikom korišćenja vertikalnog transporta.

– Ovim putem apelujemo na sve skijaše, a posebno roditelje i staratelje, da se strogo pridržavaju propisanih uputstava i pravila ponašanja prilikom korišćenja vertikalnog

transporta. Odgovorno ponašanje je ključno za bezbednu i nesmetanu vožnju svih korisnika. Sigurnost putnika ostaje naš apsolutni prioritet, ali ona zavisi i od saradnje i

odgovornosti svih koji koriste ski-infrastrukturu – dodaje se u saopštenju.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar