Gest za poštovanje: ĐOKOVIĆEVI PRIJATELJI donirali maske Srbiji, a jedan od njih je Srđanu SPASIO ŽIVOT!

Prijatelji i poslovni partneri najboljeg svetskog tenisera donirali su našoj zemlji 200.000 maski

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Profimedia

Ruski biznismen Gendaj Timčenko, Iskander Makhmudov i Andrej Bokarev, prijatelji i poslovni partneri Novaka Đokovića, donirali su Srbiji 200.000 maski kao podršku u borbi protiv koronavirusa.

Oni su na ovaj način hteli da daju lični doprinos prijateljskim odnosima Rusije i Srbije, koje je dokazano i tokom pandemije.

Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs

Timčenko je dugogodišnji Đokovićev prijatelj, partner i sponzor, upoznali su se u Monte Karlu, a kasnije je postao počasni konzul Srbije u Sankt Peterburgu.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs

On je svojevremeno, kada je Srđan Đoković imao zdravstvenih problema, poslao privatni avion po Novakovog oca, koji ga je odvezao u privatnu kliniku u Monte Karlu, gde mu je pružena najbolja nega i spašen život.

ĐOKOVIĆ iznenadio sve i srušio čuvenu teoriju: To uopšte NE POMAŽE prilikom oporavka, prestanite s tim

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar