Spisak skraćen, ostali odabrani! Srbija ulazi u završnu fazu priprema za Olimpijske igre

Pripreme nastavljaju 17 igrača

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Vaterpolo Savez Srbije

Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović skratio je spisak igrača za predstojeće Olimpijske igre u Parizu.

Stevanović je odlučio da nakon turnira u Šapcu isključi sledeće igrače – Vasilija Martinovića, Nikolu Lukića, Bogdana Gavrilovića i Luku Pljevančića – stoji u saopštenju na sajtu VSS.

Odabrani Orlovi će 10. jula u Novom Sadu nastaviti pripreme za OI.

Na spisku od 17 igrača se nalaze: Radoslav Filipović, Dimitrije Rističević, Vladimir Mišović, Dušan Mandić, Nikola Dedović, Viktor Rašović, Vuk Milojević, Nikola Jakšić, Sava Ranđelović, Radomir Drašović, Petar Jakšić, Đorđe Lazić, Nemanja Vico, Nemanja Ubović, Strahinja Rašović, Miloš Ćuk i Marko Radulović.

Podsećanja radi, Srbija će na Olimpijskim igrama igrati u grupi B sa selekcijama Japana, Australije, Španije, Francuske i Mađarske.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar