Srbija pakuje kofere! Fudbaleri razočarali naciju, očajna igra u odlučujućem meču! (FOTO)

Rezultat je na kraju bio 0:0

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen RTS1

Srbija i Danska odigrali su u Minhenu nerešeno 0:0 u trećem kolu grupe C Evropskog prvenstva.

Srbiji je pobeda garantovala prolazak u osminu finala, ali do nje puleni Dragana Stojkovića Piksija ipak nisu došli.

S obzirom na činjenicu da ni u drugom meču između Engleske i Slovenije nije bilo golova, Srbija je završila svoje učešće na turniru u Nemačkoj.

Kada je reč o utakmici u Minhenu, Danska je uputila više udaraca, ali je Srbija uspela da zatrese mrežu rivala.

U 53. minutu Tadić je poslao preciznu loptu ka Joviću koji je potom naterao Andersena da pošalje loptu u sopstvenu mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajd pozicije.

Napadala je Srbija u poslednjem delu meča, a sjajnu šansu propustio je Mitrović u 81. minutu koji je šutirao neprecizno u dalji ugao.

U nadoknadi vremena Srbija je imala još jednu veliku šansu, ali na kraju nije bilo promene rezultata.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar