Petrić posle ispadanja iz Evrope: Ovakve greške ne bi smele da se dešavaju u Ligi konferencija!

- Šta raditi u junu zavisi i od mnogo stvari, i od ljudi u klubu i od nas trenera - istakao je trener crno-belih posle razočaravajućeg poraza

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić odmah po završetku meča sa Šerifom i ispadanja iz Lige konferencija u šesnaestini finala dao je izjavu za TV Arena sport.

– Nismo bili dovoljno dobri. Imali smo neke šanse koje nismo mogli da realizujemo. Posle prvog gola smo pali, a posle drugog smo baš pali psihički.

Da li je Šerif nečim iznenadio crno-bele?

– Nije. Kažem da smo bili bolji u prvom poluvremenu, a primili smo golove iz grešaka kakve ne bi smele da se dešavaju u ovakvom takmičenju.

Nema razloga za zadovoljstvo, ali da li mogu da se izvuku pouke – kako dalje?

– Imamo već utakmicu protiv Kragujevca za vikend. A šta raditi u junu zavisi i od mnogo stvari, i od ljudi u klubu i od nas trenera. Porazi se dešavaju, nismo bili dovoljno dobri, te nismo prošli.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar