Dok u tajkunskoj N1 uživaju, rukovodstvo RTS-a je toliko očigledno nezadovoljno što i njihov vlasnik nije tajkun, da su ga i u sopstveni kviz stavili!
Naime, u kvizu koji se emituje na RTS-u, „Stigni me ako znaš“ pojavilo se pitanje koje je otkrilo koliko je rukovodstvo iz RTS-a nesrećno što im vlasnik nije tajkun Dragan Šolak.
– Iz koje države dolazi većinski vlasnik fudbalskog kluba Sautempton? – postavila je pitanje voditeljka Kristina Radenković na koje takmičar nije znao odgovor.
– Iz Srbije… svi znaju sem nas – rekla je kroz ciničan izraz lica.
Inače, tajkun Dragan Šolak , osnivač Junajted grupe, kompanije u okviru koje posluje kablovski operater SBB, jedan je od većinskih vlasnika engleskog premijerligaša Sautempton čime je postalo jasno gde je otišao novac koje su Šolak i Đilas opljačkali od srpskog naroda.
Objektiv je više puta pisao o mutnim poslovima Dragana Šolaka, a više o tome možete pročitati OVDE.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)