OTKAČEN, ALI ISKREN! Bio bih kao životinja za testiranje samo da opet bude fudbala!

Predsednik Sampdorije u svom fazonu, samo jedno je činjenica, jedva čeka fudbal

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Youtube/Screenshot

Predsednik Sampdorije Masimo Ferero izjavio je da definitivo neće rizikovati zdravlje svojih igrača zbog fudbala.

Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs

Koronavirus “pokosio” je Italiju, posebno sever zemlje, ali se i dalje vodi polemika kada bi mogla Serija A da se nastavi.

Ferero je govorio da bi voleo da se vrati fudbal i to pred publikom, ali sada naglašava da moraju da se stvore svi bezbedonosni uslovi.

“Rado bih bio životinja za test, ako bi to značilo da možemo da igramo fudbal. Oni koji govore da se vratimo na stadione su demagozi. Važno je samo da pobedimo koronavirus”, rekao je Ferero.

Prokomentarisao je i mišljenja nekih da bi morali da se održavaju treninzi sa distancom između igrača.

Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs

“Kako će to da funkcioniše? Igrači da trče sa razmakom od četiri metra i trener da im viče sa balkona megafonom? To je ludost”, u svom stilu je objasnio.

UPUCALI GA, METAK JE JOŠ U GLAVI! Crna sudbina, DOBRO JE ŽIV! Od Junajteda do prodavca hleba! (VIDEO)

Izvor: B92

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar