Manekenka Kristi Brikli (68) pozirala je u kupaćem kostimu za naslovnu stranu magazina Social Life i tako dokazala da su godine samo broj, piše najzena.rs.
Inače, ona je 1980-ih godina redovno krasila naslovnice “Sports Illustrateda”. Sada je posvećena svom vinskom brendu pod nazivom Belissima.
Fotografiju možete pogledati OVDE.
– Penušavo vino bez šećera je i ranije bilo moj apsolutni favorit. Dopada mi se ideja da mogu da uivam u čaši vina i istovremeno da sledim pravila zdravog načina života- rekla je.
– Svako jutro nabrajam razloge zbog kojih moram da budem zahvalna. Na kraju shvatim da sam zaista srećna i ostvarena žena u svakom smislu- rekla je ona.
Inače, ovo nije prvi put da Kristi obraduje fanove pozirajući u ovakvom izdanju. U junu je objavila fotografiju na kojoj pozira u bikiniju na odmoru na ostrvima Turks i Kaikos.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)