Đokoviću, vreme je za novi rekord: Ako se OVO DESI, Novak će opet ispisati istoriju!

Ako Novak obezbedi polufinale, rival će mu biti pobendik duela David Gofan - Kameron Nori

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Novaka Đokovića je samo na tri koraka od odbrane titule u Londonu, njegovog 21. grend slema, a naredna prepreka biće mu Italijan Janik Siner u četvrtfinalu.

Siner je u prethodnom kolu eliminisao Karlosa Alkaraza, a sada bi želeo da zaustavi Novaka koji juri sedmi trofej u Londonu, a četvrti na ovom turniru u nizu. Poslednji poraz na londonskoj travi treći teniser sveta doživeo je 2017. godine. Zbog povrede lakta je početkom drugog seta predao meč Tomašu Berdihu.

Od tog dana Srbin zna samo za pobede na travnatoj podlozi u Londonu. Vezao je 25 pobeda i tri šampionska pehara. Novak protiv Janika napada lični rekord, juri 26. trijumf u nizu na nekom grend slemu.

Italijan je na putu do četvrtfinala srušio Stena Vavrinku (3:1), Mikaela Imera (3:1), Džona Iznera (3:0) i Karlosa Alkarasa (3:1).

Ako Novak obezbedi polufinale, rival će mu biti pobendik duela David Gofan – Kameron Nori.

Meč Đokovića i Sinera na programu je u utorak od 14.30.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar