Telefon koji pomera granice: Bliži se premijera Edge 30 Ultra, a ovo su njegovi aduti (FOTO)

Spekuliše se da će podržavati munjevitu tehnologiju za punjenje

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: SOPA Images / ddp USA / Profimedia

Da li se sećate misteriozne Motorole s kamerom od 200 megapiksela, nazvane Frontier? Mesecima unazad spekuliše se o premijum uređaju, a najverovatnije je reč o Edge 30 Ultra.

Kompanija će narednog meseca predstaviti novog aduta – prvog na svetu sa Snapdragon 8+ Gen 1 procesorom, kao i neverovatnom kamerom o kojoj više možete OVDE pročitati.

Moćan hardver

Spekuliše se da će telefon podržavati munjevitu tehnologiju za punjenje (125W), koja je navodno već dobila potrebne sertifikate u Kini, prenosi Phone Arena.

Insajderi tvrde da će Edge 30 Ultra ponuditi 6.67-inčni FHD+ displej sa stopom osvežavanja 144Hz.

Trostruki sistem kamera, pored glavne od 200MP, činiće ultraširoka (50MP) i dubinski senzor (12MP). Selfi će raspolagati sa 60MP (punch-hole dizajn).

Legitimni izazivač

Sa ovakvih specifikacijama, ako se informacije pokažu tačnim, Edge 30 Ultra može postati legitimni izazivač Samsung Galaxy S seriji.

Motorola poslednjih godina krči put ka vrhu i sada je treći najpopularniji brend u SAD i šesti globalno.

Najnoviji uređaj je možda najvažniji koji će stići na tržište još od 2009, kada je kompanija lansirala Droid sa Android operativnim sistemom.

 

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs/S.K.

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar