Anastasija Ražnatović uživa u vezi sa Nemanjom Gudeljem, srpskim reprezentantivcem i igračem Sevilje koji je stigao u Beograd kako bi prisustvovao slavlju povodom njenog rođendana
Gudelj je juče stigao u Beograd sa sestrom Vanjom i bratom Dragišom Gudeljem kako bi proveo nekoliko dana sa Anastasijom i upoznao članove njene porodice, pre svega majku Cecu i brata Veljka.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Njihova veza, očigledno je, ozbiljna s obzirom na to da je Nemanja došao u Srbiju sa članovima svoje porodice.
Anastasija će sutra proslaviti 24. rođendan u jednom poznatom prestoničkom restoranu u kom se, naravno, očekuje i njen dečko.
Podsetimo, pevačica i fudbaler započeli su vezu mesec dana nakon što se saznalo za njen raskid sa biznismenom Đorđem Kuljićem. Anastasija je već dva puta bila u Sevilji kod Nemanje gde je vreme provodila i sa članovima njegove porodice. A kad asu je pitali da li je srećna i zadovoljna u vezi, ona je potvrdila:
– U vezi je sve super. Sve mi dobro ide – rekla je Ražnatovićeva nedavno.
BONUS VIDEO:






Komentari (0)