Vesić o povratku đaka u klupe: Škole treba da počnu sa radom kao PRE PANDEMIJE

U martu ove godine navršava se dve godine kako škole ne rade ili sprovode onlajn ili kombinovanu nastavu, istakao je Vesić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Fejsbuk

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić objavio je na društvenoj mreži da deca treba da se vrate u školske klupe nakon raspusta.

Vesić je to postavio na svom Fejsbuk profilu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Škole treba da rade normalno što znači da deca po završenom raspustu treba da se vrate u školske klupe. Ukoliko se to ne dogodi roditelji dece starosti do 12 godina koja ne budu išla u školu neće moći da rade. U martu ove godine navršava se dve godine kako škole ne rade ili sprovode onlajn ili kombinovanu nastavu. Jasno je da ta nastava ne može da zameni klasičnu školsku nastavu što znači da ćemo kao društvo u decenijama koje dolaze plaćati cenu slabijeg kvaliteta obrazovanja. Usput, Izrael ukida kovid propusnice i prelaze sa restriktivnog na adaptivni model. Velika Britanija razmatra istu odluku. Jednostavno, nemaju više svrhu – napisao je Vesić.


– Španski premijer traži od EU da se proglasi kraj pandemije i da se omikron tretira kao grip. Samo kažem – dodao je Vesić.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar