Srbija nadigrana u Segedinu: Hrvati naneli poraz “orlovima” na Evropskom prvenstvu!

Mnogo grešaka pre svega u napadu

Rukometaši Srbije poraženi su od svojih kolega iz Hrvatske (23:20) u okviru drugog meča grupne faze Evropskog prventva u rukometu.

Nije dobro krenulo po našu ekipu pošto su dvojica srpskih rukometaša za manje od 120 sekundi zaradila isključenja.

Ipak, Srbija je pod naletom pogodaka Marsenića krenula da igra dosta bolje i uspela da pobede sa 7:6.

Do kraja prvog poluvremena Hrvatska je serijom pogodaka u završnici stigla do prednosti od 11:9, iako je Srbija držala egal par minuta pre toga.

U drugom poluvremenu bili je evidentno da se naši rukometaši muče u napadu, a motiv im nisu bili ni maestralne intervencije Vladimira Cupare na golu.

Hrvatska je napravila prednost od četiri gola pri rezultatu 19:15, što Srbija do kraja nije uspela da okrene.

Poslednja nada našeg nacionalnog tima je potencijalna pobeda protiv moćne Francuske, ali treba verovati u čuda.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Majstorija srpskih rukometaša protiv Hrvatske: Radivojević postigao najlepši pogodak na prvenstvu (VIDEO)