Kakvo veče, kakva drama u Istanbulu!
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Efesa u Istanbulu, rezultatom 84:83.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Junak pobede Efesa je bio Vasilije Micić, koji je koševima sa linije slobodnih bacanja presudio Zvezdi u poslednjoj sekundi.
Imala je Zvezda šampiona Evrope u šaci, delovalo je da čudo nadohvat ruke, ali je srpski tim posustao u poslednjim trenucima meča i doživeo je veoma bolan poraz.
Hladnokrvnost Micića je bila kobna po Zvezdu, koja je odigrala sjajan meč. Četa Dejana Radonjića je odigrala maestralno, blistali su Kalinić, Lazić i mladi Lazarevć.
Najefikasniji u redovima Efesa je bio Tibor Plajs sa 23 poena, a odmah iza njega je bio Vasilije Micić sa 20.
Kod Zvezde je Kalinić bio najbolji sa 20 poena, dok je Branko Lazić ubacio 12.
Bonus video:







Obradovicu ne igraš ti vec igraci prema tome nemoj da podcenjujes ostale ekipe Zvezda je imala pobedu protiv Efesa i na kraju poraz Zvezde nije valjda kriv