Olimpijakos posle drame slavio u Kazanju: Uniksu nije pomogla ni odlična partija bivšeg igrača Zvezde!

Veoma uzbudljiv meč je viđen u Kazanju

Košarkaši Olimpijakosa došli su do pobede na teškom gostovanju ekipi Uniksa rezultatom 84:87 u okviru 13. kola Evrolige.

Nešto bolje susret otvara ruska ekipa, koja uprkos prvom košu Grka uspeva da održi minimalnu prednost posle prvih deset minuta.

Uzvraća udarac Olimpijakos u drugoj četvrtini gde pravi razliku od sedam poena, koju je opala na svega dva poena do kraja poluvremena.

Novi preokret pravi Uniks u trećoj deonici, ali ne uspeva da odlepi na više od pet poena razlike.

Rezultatska klackalica dobija epliog u poslednjih deset minuta gde Olimpijakos uspeva da slomi otpor Rusa, ali je meč otišao u produžetak.

Posle dodatnih pet minuta mnogo bolje su odragovali crveno-beli, koji su uspeli da upišu veliku pobedu.

Najefikasniji na meču bio je Aleksandar Vezenkov sa 22 poena, 8 skokova i tri asistencije, dok je na strani Uniksa najviše pokazao Lorenzo Braun sa 21 poena, četiri asistencije i četiri skoka.