Preokret u Kragujevcu: Marjanović doneo pobedu i mesto koje vodi u Evropu

"Čarapani" su na kraju ipak upisali pobedu

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su doživeli poraz na svom terenu od ekipe Napretka sa 1:2 u okviru 18. kola Superlige Srbije.

Mnogo su bolje domaći otvorili meč pošto je Miloš Vidović doveo Radnički u vođstvo već posle dva minuta igre.

Nije uspevao Napredak da probije poslednju liniju Kragujevčana sve do 28. minuta, kada je sopstvenu mrežu zatresao Đorđe Jovanović.

Od tog momenta gosti iz Kruševca su krenuli sve više da pritiskaju da bi odbrana Radničkog drugi put kapitulirala tek u 65. minutu kada je Saša Marjanović matirao golmana Lukića.

Ovom pobedom popularni “Čarapani” su se barem na kratko domogli 4. mesta na tabeli, dok je Radnički ostao na pretposlednjem 15. mestu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Stanojević iznenađen pitanjem novinara: Kako mislite da smo žrtvovali utakmicu? (VIDEO)