Umro fudbaler iz Prve lige Srbije? Neverovatna dešavanja u srpskom fudbalu, ovo još nije viđeno!

Kako kaže predsednik ove organizacije Mirko Poledica, on je u stalnom kontaktu sa inostranim fudbalerom i on je "živ i zdrav"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube / Printscreen

Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost objavio je dokaz o komunikaciji sa jednim srpskim klubom, koji tvrdi da je njihov igrač umro.

Oni su posredovali u razgovoru između igrača i kluba, a tražili su da se fudbaler ispoštuje finansijski posle raskida ugovora.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Međutim, neimenovani tim i predsednik koji je potpisao dokument tvrde da je on umro 8. novembra ove godine, što nije istina.

Kako kaže predsednik ove organizacije Mirko Poledica, on je u stalnom kontaktu sa inostranim fudbalerom i on je “živ i zdrav”.

– Potpuni haos vlada u Super i Prvoj ligi. Pojedini klubovi više od 3 meseca ne plaćaju igrače. Arbitražni sud ne postoji, igrači su zarobljeni i bez ikakvih prava. Ovako nešto je jedinstveno u Evropi i ceo svet nam se smeje. Juče smo poslali dopis jednom srpskom klubu i zamolili ih da poštuju ugovor našeg člana a dobili smo zvaničan odgovor kluba, pečatiran i potpisan od strane predsednika kluba koji je funkcioner FSS, da je igrač UMRO 08.11.2021. Takvu bahatost i poniženje igrača još nismo doživeli za sve ove godine našeg rada – navedeno je od strane SPF “Nezavisnost”, uz priloženi dokument kao dokaz.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar