Realu opuštanje moglo da dođe glave: Falkao opet postigao pogodak (VIDEO)

Kraljevski klub je morao ranije da zatvori utakmicu, jer je na kraju mogao da ostane bez pobede

Fudbaleri Real Madrida savladali su ekipu Rajo Valjekana rezultatom 2:1, u okviru 12. kola španske Primere.

Domaći tim je poveo u 14. minutu, a strelac je bio Toni Kros. Nastavila je da pritiska ekipa Karla Anćelotija goste i stigla je nagrada u 38. minutu, strelac je bio Karim Benzema. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor između dva poluvremena.

Real je i u drugom poluvremenu bio dominantan, ali pošto nisu postigli gol, kojim bi osigurali pobedu, stigla im je kazna u 77. minutu, a svoj peti pogodak u sezoni postigao je Radamel Falkao.

Imao je dve dobre šanse Rajo za izjednačenje, ali Madriđani su uspeli da se odbrane i sačuvaju lidersku poziciju na tabeli.

U narednom kolu Real gostuje Granadi, dok Rajo dočekuje Majorku.