Klop isprašio Čolov Atletiko: Liverpul pokazao moć, bajka Šerifa dobija tužan kraj (VIDEO)

Inter savladao moldavski tim, Crveni u osmini finala Lige šampiona

Liverpul je nastavio da igra atomski fudbal u Ligi šampiona, pa nakon četiri utakmice ima isto toliko pobeda. “Crveni” su na Enfildu održali čas fudbala ekipi madridskog Atletika – 2:0.

Sve je već bilo rešeno nakon prvih 45 minuta, a malo je pomogao i sudija koji je pokazao Filipea poslao u svlačionicu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Junaci Liverpulove pobede su bili Dijogo Žota i Sadio Mane. Liverpulov napadački dvojac je bio nerešiva enigma za Madriđane. Inače, vrlo lako je moglo da bude i ubedljivije.

Žota je načeo Atletiko u 13. minutu, a 21. minut je doneo sjajnu akciju Liverpula koju je golom krunisao Mane.

Najveće iznenađenje Lige šampiona, ekipa Šerifa, doživela je drugi uzastopni poraz u evropskom takmičenju. Ponovo je za moldavsku ekipu bio koban Inter, koji je na gostujućem terenu slavio sa 3:1.

Šerif je sada korak dalje od nokaut faze i trenutno zauzima treće mesto u grupi D.

Strelci za “neroazure” su bili Brozović, Škrinjar i Aleksis Sančez, dok je za Šerif pogodio Adama Traore.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tadić dao majstorski gol, pa se zakucao u stativu: Nastradalo je najbolnije mesto za sve muškarce (VIDEO)