Metalac namučio crno-bele: Maslarevićev kiks pogurao Partizan ka +8!

Natho dvostruki strelac

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Metalca rezultatom 3:1 u zaostaloj utakmici petog kola Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli preko svog najboljeg strelca Rikarda Gomeša u 7. minutu, da bi gosti imali odličnu priliku preko Stuparevića odmah u narednom napadu da dođu do izjednačenja, ali je njegov udarac glavom završio na prečki.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ipak stigla je nagrada za hrabru igru Metalca u 29. minutu, kada je bivši napadač Voždovca i Votforda, iskoristio veliki kiks Siniše Saničanina i Metalac je stigao do izjednačenja. Do kraja poluvremena Partizan je imao jalovu inicijativu i otišlo se na pauzu između dva poluvremena nerešenim rezultatom.

Posle sedam minuta drugog poluvremena, crno-beli su stigli do novog vođstva iz penala, a siguran egzekutor je bio Bibars Natho. Svemu ovome je prethodio kiks golmana Mateje Maslarevića koji je loše primio loptu, što je Rikardo Gomeš iskoristio i sklonio je loptu i srušen je od strane Maslarevića.

Pobedu je pečatirao Natho na asistenciju Miloša Jojića, a pobeda je mogla da bude i ubedljivija da su bili precizniji Nemanja Jović i Marko Živković.

Crno-beli u narednom kolu dočekuju Čukarički, dok Metalac dočekuje ekipu Napretka.