Suarez je Atletikov anđeo čuvar: Urugvajac još jednom spasio Madriđane poraza! (VIDEO)

VAR doneo penal za izjednačenje

Fudbaleri Sosijedada i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno 2:2 na poslednjoj utakmici današnjeg rasporeda La Lige.

Počela je utakmica kobno po aktuelnog prvaka Španije. Sosijedad je poveo već u sedmom minutu preko Serlota, koji je šutirao sa ruba kaznenog prostora za rano vodstvo.

Ovu prednost je duplirao Isak, koji je poslao lotpu u gol iz slobodnog udarca. Delovalo je da Atletiko ne može da stigne ovu prednost, pre svega što nisu imali mnogo prilika, a kamoli onih ozbiljnih.

Međutim, posle sat vremena igre Suarez otpočinje misiju spasavanja. Urugvajac je postigao pogodak glavom u donji desni ugao za smanjenje prednosti.

VAR je posle 15 minuta odlučio da će “jorgandžije” dobiti penal, pošto je Elustondo pregrubo startovao. Suarez je bio prilično siguran sa bele tačke i osigurao izjednačenje.

Atletiko u narednom kolu gostuje Levanteu, dok Sosijeda gostuje Selti.