Partizan preokretom stigao do pobede: Terzić heroj trijumfa crno-belih u Bačkoj Topoli!

Veoma dinamična utakmica je igrana na severu Srbije

Fudbaleri Partizana došli su do pobede na teškom gostovanju ekipi TSC-a rezultatom 1:3 u okviru 14. kola Superlige Srbije.

Domaćin je na iznenađenje svih stigao do prednosti već u 10. minutu, kada je nepažnju odbrane crno-belih iskoristio bivši kapiten Crvene zvezde, Marko Petković.

Veoma brzo, tačnije posle dva minuta, Partizan je uspeo da stigne do izjednačenja i to golom Rikarda Gomeša.

Nastavili su gosti iz Beograda da pritiskaju od tog momenta, a to se konačno isplatilo u 27. minutu kada je preciznim udarcem mladi Nikola Terzić savladao Nenada Filipovića.

Isti igrač samo desetak minuta kasnije donosi prednost od dva gola ekipi Partizana, što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat.

U nastavku je TSC pokušavao da postigne gol i uvede meč u dramu, ali se odbrana crno-belih predvođenja Nemanjom Stevanovićem na golu odlično branila.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Preokret u Bačkoj Topoli: TSC poveo preko bivšeg kapitena Zvezde, pa Partizan okrenuo rezultat!