Srpski klinci pobedili rezultatom 11:0: Dekijev sin komandovao, Zvezdin biser spakovao tri komada!

Bubanj i Milošević su obeležili meč

Fudbalska reprezentacija Srbije do 17 godina na impozantan način je započela kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.

Kadeti su savladalii selekciju iz Lihtenštajna rezultatom 11:0 (4:0).

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

U igri mačke i miša izabranici selektora Radovana Krivokapića deklasirali su vršnjake iz Lihtenštajna i ostvarili očekivanu pobedu. Srbija je od prvog minuta pokazala dobar, odgovoran pristup, odmah preuzela kontrolu igre, stvarala prilike i do poluvremena postigla četiri gola. U nastavku meča za samo 6-7 minuta „orlići“ su postigli četiri gola i najavili dvocifren rezultat.

Kapiten ove selekcije je sin Dejana Stankovića – Aleksandar, a meč su obeležili Zvezdin Mateja Bubanj i Jovan Milošević iz Brodarca, koji su postigli po tri gola.

STRELCI: 1:0 Šljivić 15, 2:0 Bubanj 23, 3:0 Milošević 29, 4:0 Šljivić 36, 5: Bubanj 50, 6:0 Milošević 52, 7:0 Bubanj 53, 8:0 Milošević 56, 9:0 Radonjić 76, 10:0 Nikolašević 86. 11:0 Nikolašević 90. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Filip Maguria (Malta).

SRBIJA: Marinković, Nedeljković, Majstorović (57. Majstorović), Serafimović, Mirosavić, Nikolašević (57. Radonjić), Stanković (75. Stojanović), Pivaš (57. Džodić), Šljivić, Milošević (71. Simin), Bubanj. Selektor Radovan Krivokapić

LITENŠTAJN: Buri, Bek, Šmidle (82. Gerner), Visenhof, Grič, Kapeli (82. Noser), Hasler, Ž. Keler (60. Marher), J. Keler (68. Linsmajer), Blumental (60. Volf), Notaro. Selektor Mihael Koler

Srbija je od prvog minuta pokazala dobar, odgovoran pristup, odmah preuzela kontrolu igre, stvarala prilike i do poluvremena postigla četiri gola. U nastavku meča za samo 6-7 minuta „orlići“ su postigli četiri gola i najavili dvocifren rezultat.

OCENE Borjan spašavao, Falko nervirao: Zvezdi treba ovakav Sanogo, a Ivaniću je hitno potreban Katai!