Srbija uništila BiH, vunderkind Motika postigao pogodak

Tim selektora Brankovića dominirao je tokom čitavog susreta

Omladinska selekcija Srbije slavila je u drugom pripremnom meču protiv Bosne i Hercegovine sa 4:0 i popravila utisak posle razočaravajućeg poraza od pre tri dana (0:3).

Tim selektora Brankovića dominirao je tokom čitavog susreta i već u prvom poluvremenu propustila veliki broj šansi.

U finišu prvog dela gosti su ostali sa igračem manje na terenu i Orlići su iskoristili priliku da sjajnu igru krunišu efektnim golovima.

SRBIJA – BOSNA I HERCEGOVINA 4:0 (0:0)

STRELCI: 1:0 Miletić 49, 2:0 Motika 57, 3:0 Petković 77, 4:0 Kovačević 81. Stadion: Akademija Bačka Topola. Sudija: Nenad Minaković. Crveni karton: Musić (BiH) 39. minutu.

SRBIJA: Gočmanac (65. Janjić), Lazić, Krsmanović (83. Živković), Petković, Gluščević (46. Baždar), Stanković, Ajdar (73. Mićić), Motika (65. Bjeković), Miletić, Subotić (6. Kovačević), Hrstić (56. Ratkov).

BOSNA I HERCEGOVINA: Dalipagić, Musić, Cvjetinović, Šukilović (46. Trako), Šakota (46. Ilić), Krdžalić, Kahvić (41. Ramić), Mehmedović (46. Jaganjac), Čuić, Sučić, Kapetanović (83. Jovašević).