Nepovoljan rezlutat za Zvezdu iz Portugala: Braga slavila posle preokreta nad Midtjilandom!

Uspeo je domaćin da se vrati iz totalnog nokdauna

Fudbaleri Brage su na svom terenu došli do pobede u okviru drugog kola grupe F Lige Evrope nad ekipom Midtijlanda od 3:1.

Uspeo je danski predstavnik da povede već u 19. minutu pošto je Evander bio precizan sa bele tačke.

Iz iste pozicije, ali na drugoj strani terena neprecizan u 35. minutu je bio Rikardo Orta.

Ipak, povratak Portugalaca najavio je iz trećeg penala na ovom meču Galeno u 55. minutu utakmice.

Samo sedam minuta kasnije pogodak za preokret Brage postiže upravo tragičar iz prvog poluvremena Rikardo Orta.

Na kraju je Galeno samo potvrdio pobedu domaćina u nadoknadi utakmice, tako da je Braga upisala prve bodove u grupnoj fazi Lige Evrope.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Zvezda se osvetila Ludogorecu: Kangina bomba dovoljna za novu pobedu u Ligi Evrope!