Rutinska pobeda Barselone: Katalonci na krilima Holanđana savladali Levante (VIDEO)

Tri gola su uspeli fudbaleri velikana da smeste u mrežu rivala

Fudbaleri Barselone su došli do pobede od 3:0 nad ekipom Levantea u okviru sedmog kola španske La Lige.

Već u šestom minutu je dosuđen penal za domaće, a siguran sa bele tačke bio je Memfis Depaj.

Samo osam minuta kasnije Barsa je udvostručila prednost, pošto je Luk de Jong iskoristio dodavanje Desta.

To je ujedno bilo sve od golova do kraja poluvremena iako je domaća ekipa konstatno pritiskala i stvarala šanse.

Na kraju pogodak, koji je potvrdio pobedu Barselone i doneo nova tri boda Kataloncima postiže povratnik u tim Ansu Fati u 91. minutu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Kuman žestoko kažnjen zbog jedne izjave: Da li će uopšte dočekati da se vrati na klupu Barselone?