Crni dani za Juventus: Dibala u suzama napustio stadion, ali to nije kraj problemima (VIDEO)

Moraće na Čelsi bez Morate i Dibale

Fudbaleri Juventusa savladali su danas na svom stadionu ekipu Sampdorije rezultatom 3:2, ali su skupo platili cenu ova tri boda.

Naime, dvojica veoma bitnih igrača ekipe iz Alvaro Morata i Paulo Dibala povredili su se i Juventus neće moći da računa na njih u predstojećem meču sa aktulenim evropskim šampionom, ekipom Čelsija.

Dibala je u 10. minutu postigao pogodak, ali samo desetak minuta kasnije napustio je teren u suzama. Na prvu se čini da povreda kolena nije nimalo naivna. Drugi napadač „Stare dame“ Alvaro Morata igru je napustio u 82. minutu, držeći se za koleno, ali njegova povreda se čini mnogo bezazlenija nego što je slučaj kod Argentinca.

Povrede dvojice napadača prokomentarisao je nakon meča i trener Juventusa Alegri.

„Videćemo kako ćemo igrati protiv Čelsija bez Dibale i Morate. Sigurno nećemo moći da računamo na njih dvojicu. Uostalom, to i nije utakmica koja nešto odlučuje. Naše ključne utakmice će biti protiv Zenita“, istakao je on.

Ovo je zdravstveno stanje “desetkovane” Zvezde: Više od pola bolesnih se oporavilo!