Tango smrti za Srbiju: Tako blizu, a tako daleko – Argentina srušila “orlove” posle velike borbe!

Odlučujući susret je protiv SAD u ponedeljak

FSS

Novi poraz futsal reprezentacije Srbije na Mundijalu.

Nakon Irana, naša selekcija poražena je od Argentine rezultatom 4:2 (3:2) u drugom kolu prvenstva sveta koje se održava u Litvaniji.

Futsaleri Srbije posle dva odigrana meča imaju dva poraza, međutim, pokazali su zavidan kvalitet i protiv SAD će biti favoriti da eventualnom pobedom obezbede plasman u nokaut fazu kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe.

Što se tiče same utakmice, ostaje žal što naši momci nisu uspeli da ostvare bar nerešen rezultat, zbog toga što su u dva navrata imali prednost.

Za 1:0 pogodio je Rakić, ali samo minut kasnije usledilo je izjednačenje autogolom Aksentijevića.

Ipak, to nije poljuljalo momke u crvenim dresovima, pa su magičnim pogotkom Lazarevića stekli novu predost.

A, onda – scenario kao protiv Irana, dva gola za svega minut.

Brandi i Vaporaki su pogađali i preokrenuli rezultat, da bi konačan rezultat postavio Boruto početkom drugog poluvremena.

Za prosutim mlekom ne treba žaliti i sve snage treba da se usmere na meč sa SAD, gde nam pobeda od tri gola razlike otvara vrata nokaut faze.