Ludilo kakvo samo oni mogu da režiraju: Bomba Hendersona oborila Milan na Enfildu (VIDEO)

Dva preokreta i slavlje Redsa

Repriza  inala iz 2005 i 2007 godine nam je donela novi spektakl!

Liverpul i Milan su odigrali sjajan meč na Enfildu, a posle prave rezultatske vrteške slavio je tim iz Engleske – 3:2.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kako je počelo, delovalo je da će Liverpul razneti Milan na paramparčad. Već nakon devet minuta je bilo 1:0, nakon prodora Trenta lopta je zakačila Tomorija i završila u golu Milana.

Nastavili su Redsi istim tempom, ali je usledilo ludilo. U samo 60 sekundi Milan je potpuno preokrenuo stvari u svoju korist. Prvo Rebić, pa onda Dijaz za 1:2 i ludilo na tribinama. Iskoristili su smušenost Liverpulove odbrane i došli do vođstva.

Ipak, stvari su legle na svoje mesto u drugom poluvremenu. Salah je već početkom izjednačio, da bi onda bomba Hendersona donela novi preokret i pobedu Liverpula.

Veliki propust na RTS-u: Javni servis se izblamirao tokom prenosa meča Liverpula i Milana (FOTO)