Ludilo sa znakom uzvika: Infarkt završnica, Haland heroj neverovatne pobede Borusije (VIDEO)

Bilo je baš zanimljivo u Dortmundu

Kakva ludnica na Signal iduna parku! Borusija Dortmund je posle velike drame stigla do trijumfa nad Hofenhajmom u poslednjim trenucima utakmice.

“Milioneri” su izašli kao pobednici i na kraju su slavili sa 3:2. Iako je Hofenhajm postigao gol u 90. minutu za izjednačenje, Erling Haland je imao drugačije planove, pa se pojavio pravo niotkuda i srušio gostujući tim.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Povela je Borusija preko Đovanija Rejne u 49. minutu, da bi stigao odogovor od Baumgartnera desetak minuta kasnije. Nije se dugo čekalo na odgovor Borusije, koja je preko mladog Belingama stigla do nove prednosti.

Taman kada je delovalo da će to biti kraj, Hof je stigao do izjednačenja preko Dabura u 90. minutu. Krenuo je Dortmund sa centra, jurnuo na gol protivnika, a onda se pojavio Haland i pokazao zašto je jedan od najboljih mladih igrača sveta.