PSŽ bez Mesija nastavio sa pobedama: “Sveci” odradili Brest, Di Marija stavio tačku na trijumf (VIDEO)

Još uvek nisu kompletirali prvih 11

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su i treću ovosezonsku utakmicu pošto su ovog puta bili bolji od Bresta na gostovanju rezultatom 4:2.

Ekipu Bresta je otvorio Ander Erera u 23. minutu, a u 36. je prednost gostiju duplirao Kilijan Mbape. Ipak, da se Parižani ne opuste, pobrinuo se Frenk Honorat golom u 42. minutu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Dva gola prednosti PSŽ-u je u 73. minutu vratio Idrisa Gej, ali je Stiv Munije pet minuta pre kraja uneo dramu u utakmicu golom za 3:2. Međutim, domaći tim nije imao snage da se u potpunosti vrati, već je Anhel Di Marija u 90. minutu dao gol kojim je postavio konačan rezultat.

Na ovoj utakmici ponovo u sastavu nije bilo Lionela Mesija, Serhija Ramosa i Đanluiđija Donarume, koji će i dalje čekati na debi u novom klubu.