Zakazan spektakl u Južnoj Americi: Argentina ide na Brazil u finalu, golman “gaučosa” je heroj! (VIDEO)

Čak tri jedanaesterca odbranio je čuvar mreže Argentinaca

U finalu Kopa Amerike gledaćemo okršaj možda najbolja fudbalera današnjice u Južnoj AmericiLionela Mesija i Nejmara.

Selekcija Argentine predvođena Mesijem, kroz veliku muku uspela je da u polufinalu savlada Kolumbiju i to nakon izvođenja jedanaesteraca. Rezultat u regularnom delu meča bio je 1:1 (1:0) dok je konačan upisan nakon penala bio 4:3 u korist Gaučosa.

“Gaučosi” su poveli već u 7. minutu kada je Leo Mesi asistirao Lautaru Martinezu, međutim, kolumbijski vezista Luis Dijaz poravnao je rezultat u 61. minutu, da bi tek tada Skaloni na teren poslao Di Mariju, međutim izostala su prave šanse.

Meč je otišao u najnapetiju moguću završnicu. Sve oči bile su uprte u Mesija koji je pogodio penal, a onda sve prepustio saigračima – i na kraju može da se zahvali golmanu Emilijanu Martinezu koji je uspeo da odbrani čak tri šuta s bele tačke.

Sestra fudbalera čiji se avion srušio pokušala samoubistvo: Nalazi se u kritičnom stanju! (FOTO)