Srpkinja u centru skandala na Vimbldonu: Dobila najveću kaznu do sada u Londonu!

Za profesionalnu teniserku u svetskom vrhu, ta suma možda i nije toliko "strašna"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Rob Prange / Zuma Press / Profimedia

Kristina Mladenović igra tenis pod francuskom zastavom, ali preko oca Dragana jasno ima srpsko poreklo.

Mladenović je bila dubl igrač broj jedan, kao i Top10 u singlu, a našla se u centru pažnje na ovogodišnjem Vimbldonu, ne iz sportskih razloga.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Naime, njoj je izrečena najveća kazna do sada na Vimbldonu zbog incidenta sa prevozom u kojem je učestvovao član njene porodice.

Engleski mediji navode da je Mladenović dobila kaznu od 6.300 evra, što je do sada najveća na Grend slemu u Londonu.

Prema izvorima tamošnjih medija, jedan Kristinin rođak je navodno bio nasilan prema članu osoblja turnira koje je bilo zaduženo za prevoz do hotela.

Mladenović je rano ispala sa ovogodišnjeg Vimbldona i u singlu i u dublu. U singlu je poražena od Elene Ribakine sa 2:0 već u prvom kolu, dok je u dublu sa partnerkom Zarinom Dijas takođe ranije od predviđenog završila takmičenje.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

Ostavite komentar