TRI KOMADA ZA ROĐENDAN! Ben na mlazni pogon! Dva gola i asistencija za 37 minuta! (VIDEO+FOTO)

Crvena zvezda u svečarskoj atmosferi pobedila 3:0 Mačvu u Šapcu

Foto/Objektiv.rs

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Mačva – Crvena zvezda 0:3 na portalu Objektiv.rs

KRAJ UTAKMICE

86′ Finiš meča, svi jedva čekaju poslednji zvižduk sudije, crveno-beli rutinski privode meč kraju.

75′ Utakmica prekinuta na par minuta zbog bakljade Delija, kojom su navijači čestitali 75. rođendan Crvenoj zvezdi

63′ Mogao je Ben i do trećeg gola, ali lopta ide preko prečke.

50′ Ben je ubedljivo najopasniji u redovima crveno-belih. Odličan prodor centaršut i pokušaj Pavkov. Lopta ide pored gola.

46′ Počeo je nastavak igre u Šapcu

DRUGO POLUVREME

45′ Kraj prvog poluvremena

37′ GOOOOOOOOOL 0:3 Babić je strelac. Pogledajte OVDE.

32′ GOOOOOOOOL 0:2 Tomane sa leve strane centrira, Ben sada trzajem glavom matira Živkovića. Pogledajte OVDE.

19′ GOOOOOOOOOL 0:1 Ben je namestio levicu, prebacio živi zid i Zvezda vodi! Gol možete videti OVDE.

18′ Fauliran Pavkov, skoro na ivici kaznenonog prostora, slobodan udarac za goste

14′ Tomane probao iskosa, bez uspeha

11′ Mačva jeste autsajder, ali se ne da! Iako Zvezda pritiska, domaći tim je uzvratio sa nekoliko opasnih prodora. Borjan na mestu.

5′  Već na početku strašna šansa za Pavkova. Gobeljić je prošao po desnoj strani, uputio loptu u šesnaesterac do Pavkova u petrcu, ali golman Živković je odbranio. Posle kornera pripretio je i Tomane. Tu stuaciju možete videti OVDE.

4′ Gavrić uposlio Bena, čiji je šut izblokiran

1′ Meč je počeo, prvin su sa centra krenuli fudbaleri Crvene zvezde, koji u ovom meču igraju u trećoj, sivoj garnituri dresova.

PRVO POLUVREME:

Sastavi:

Mačva:: Živković – Pejović, Tošić, L. Ivić, Jovanović – S. Ivić, Dukić, Ristivojević, Adamović, Milinković – Gigić.

Crvena zvezda: Borjan – Degenek, Pankov, Babić, Gobeljić – Petrović, Gavrić, Nikolić, Ben – Pavkov, Tomane.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos meča Mačva – Crvena zvezda na portalu Objektiv.rs.

Nenad Milijaš, pomoćnik Dejana Stankovića rekao je:

“Posle derbija i nerešenog rezultata kod kuće, gostujemo Mačvi, gde do sada nismo lako dolazili do pobede. Sigurni smo da neće biti laka ni ova utakmica. Mačva jeste trenutno na poslednjoj poziciji, ali sigurno da i oni imaju neke svoje ciljeve koje će pokušati da ostvare jer se bore za opstanak. Imperativ je pobeda i daćemo maksimum za trijumf”

U prvom meču ove sezone Crvena zvezda je na stadionu “Rajko Mitić” trijumfovala 3:1. Igrali su i u Kupu Srbije, gde je Zvezda pobedila, golom Ričmonda Boaćija.