Finale pre finala: Cela hala će navijati za Španiju, ali mi se ne predajemo!

Španija je domaćin

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Fiba

Košarkašice Srbije se u četvrtfinalu sastaju sa domaćinom završnog turnira i braniocem titule.

Srpska reprezentativka Aleksandra Crvendakić rekla je da očekuje težak meč protiv Španije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

–Sigurno će biti veoma dobra utakmica, nismo se sastale do sada sa Španijom u četvrtfinalu. Igramo protiv domaćina, koji brani titulu, treba da budemo fokusirane na našu igru i neće biti mesta za mnogo grešaka, rekla je Crvendakićeva.

Osvrnula i na prisustvo publike, koja je svakako na strani evropskih šampionki, pošto se igra u dvorani La Fonteta u Valensiji.

– Neće biti lako igrati utakmicu u kojoj će cela hala navijati za njih, ali ako naš fokus bude na onome što treba da uradimo i da svako uradi ono što je potrebno, neće biti problema. Svako treba da da svoj maksimum, neće biti mesta za puno grešaka, rekla je Crvendakić.

OTKRIVENO: Bogdanović po svaku cenu hteo da igra za Srbiju u kvalifikacijama za OI!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar