Da se zna ko je gazda! Vasa Micić ponizio tim Igora Kokoškova i osvojio titulu šampiona (VIDEO)

Efes najbolji u državi

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Seskimphoto / Avalon / Profimedia

Košarkaši Efesa potvrdilu su dominaciju u turskom prvenstvu, pošto su po treći put u finalnoj seriji nadigrali Fenerbahče rezultatom 93:66 i tako postali šampioni države.

Vasa Micić je pokazao zašto je najbolji košarkaš Evrope, a Efes jasno stavio do znanja ko se pita u Turskoj. Izabranici Igora Kokoškova su doživeli pravu malu blamažu, pošto su bukvalno nadigrani u svakoj od tri finalne utakmice. Prva utakmica 111:71, naredna  95:73 i sada ponovo poraz veći od 20 razlike, koji je potvrdio apsolutnu dominaciju Atamanove ekipe.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Vasa je igrao koliko je bilo potrebno, a meč je završio sa 11 poena, osam asistencija, dve ukradene lopte i jednim skokom.

Najbolji akter večerašnje utakmice je bio Rdni Rodrig Bobua sa 30 ubačenih poena. Kod Fenera je najefikasniji bio Nando Do Kolo sa 19 poena

Efes je ovim trijumfom stigao do 15. titule šampiona Turske.

Da li će Micić u Oklahomu? Legendarna NBA franšiza hoće najboljeg evropskog igrača!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar