Karlo Anćeloti predstavljen je danas kao novi-stari trener u Real Madridu, a ugovor je potpisao na tri godine.
Italijan je izrazio zahvalnost predsedniku Florentinu Perezu za novu šansu i najavio napad na trofeje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
? @MrAncelotti: "Es un placer estar aquí otra vez."#WelcomeBackAncelotti | #HalaMadrid pic.twitter.com/hc5PhYuqdT
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) June 2, 2021
– Igraćemo sa najjačim mogućim timom, ali moraću da razgovaram sa klubom. Ovo je jaka ekipa, miks mladosti i iskustva, ali preveliki je sastav i moraćemo da ga skratimo – rekao je Anćeloti.
Doskorašnji menadžer Evertona je govorio i o kapitenu Serhiju Ramosu, koji još uvek nije produžio ugovor.

– Pričaću sa klubom i o tome. Ništa još nismo uradili, znam da on pregovara o novom ugovoru, ali ne znam detalje. Svakako je vrlo bitan za ovaj tim.
Na kraju je otkrio i šta očekuje od napadača u narednoj sezoni, a nije ni spomenuo Luku Jovića.

– Benzema mora da postigne 50 golova, a ne 30, Vinisijus takođe mora da postiže više golova, Mnogo očekujem od Rodriga. Azar je sjajan igrač, imao je problema i nije uspeo da pokaže svoj potencijal, ali je motivisan i ovo će možda biti njegova godina – zaključio je iskusni stručnjak.
Veliki dan za Partizan: Danas je rođendan legendi kluba, stadion uskoro dobija naziv po njemu?
Komentari (0)