Slavlje ne može da prođe bez “petarde”: Inter uništio Sampdoriju, blistao Sančez! (VIDEO)

Goleada u Milanu

Remijem Atalante u prošlom kolu, Inter je postao prvi šampion Italije posle devetogodišnje dominacije Juventusa.

U prvoj slavljeničkoj utakmici “neroazuri” su ubedljivo slavili nad Sampdorijom5:1 (3:1).

Iako bez prve zvezde Romelua Lukakua, izabranici Antonija Kontea su igrali sjajno. Poveli su golom Galjardinija već u četvrtom minutu, a posle kraćeg zatišja, na scenu je stupio Aleksis Sančez. Probuđeni Čileanac je najpre duplirao, a posle pogotka Keite vratio dva gola viška Interu.

U prilično revijalnom meču, domaćin je posao završio u nastavku. Mladi Pinamonti je povosio na 4:1, a Lautaro Martinez sa penala postavio konačan rezultat.

Bruka i sramota Aguera: Ovo je najgori penal u istoriji fudbala, sreća njegova što nema publike! (VIDEO)