Srbija na korak od Svetskog prvenstva: Razbijena je Slovačka na debiju novog selektora!

Revanš je u Beogradu 21. aprila

Rukometašice Srbije pobedile su u gostima Slovačku 26:19 (11:10) u prvoj utakmici baraža za Svetsko prvenstvo u Španiji.

Na debiju selektora Uroša Bregara, Srpkinje su opravdale ulogu favorita u slovačkom mestu Šalja.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Do važnog trijumfa rukometašice Srbije su došle odličnom igrom u drugom poluvremenu, nakon što su u prvom imale zaostatak sve do poslednjih minuta tog periodu, a onda preokrenule.

U nastavku su naše igračice zaigrale mnogo bolje i konstantno držale razliku u svoju korist, a u samom finišu napravile i veliku razliku.

Najefikasnija u pobedi bila je Jovana Kovačević sa osam golova, dva manje dala je Katarina Krpež-Šlezak, a tri Jelena Lavko.

Revanš je u Beogradu 21. aprila.

Đerona objavio širi spisak rukometaša: Ovi igrači Srbije napadaju Evropsko prvenstvo 2022. godine!