Amar Osim, sin legendarnog selektora Jugoslavije, se pre dva dana rastao za Željezničarom, a od tog trenutka je krenula licitacija za njegovog naslednika.
Dva srpska trenera se pominju kao budući treneri kluba iz Bosne i Hercegovine. Jedan je Nenad Lalatović, a drugi je Ljubinko Drulović.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Kada je reč o treneru Vojvodine, on je najavio da napušta Novi Sad na kraju sezone i da nema nameru da ostane u klubu sa “Karađorđa”, pa su mediji iz Bosne odmah pustili “buvu” da bi karijeru mogao da nastavi upravo u Željezničaru. Međutim, deluje da je Želji odmah potreban trener, dok Lalatović želi da završi sezonu sa Vošom.
Realnija je opcija Ljubinko Drulović. Bivši selektor Srbije nema anagažman i zainteresovan je da preuzme Želju, što je i potvrdio za pojedine srpske medije. Poslednji klub koji je vodio Drulović je bio Partizan i to 2015. godine.
Osim pomenute dvojice srpskih trenera, kao naslednici Osima se pominju u vidu Blaž Slišković, Zlatan Nalić, Kemal Alispahić i Omer Joldić.
Andrija Kaluđerović o povratku u Zvezdu: Spreman sam, čekam poziv…







Komentari (0)