Tanja Fajon radi PROTIV Srba i Republike Srpske: Izaziva veštačku atmosferu RATA

Fajon ovim potezom pokušava da od Bošnjaka napravi žrtve, ugrožavajući Srbe i Republiku Srpsku

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Ognjen Stevanovic/Alamy/Alamy/Profimedia

Evroposlanica Tanja Fajon radi protiv Republike Srpske, izazivajući veštačku atmosferu rata svojim zapaljivim izjavama.

Naime, Fajon je iznela sumanutu ideju da slovenački premijer Janez Janša pokušava da formira veliku Srbiju!

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– I mene su ovih dana preplavili pozivi i brojne zabrinute poruke iz BiH, koje upozoravaju na to da premijer Janša pokušava da dovrši plan Milošević – Tuđman za formiranje velike Srbije i Hrvatske predlogom za mirni raspad BiH. Takvo neodgovorno ponašanje moglo bi dovesti do novog rata na Balkanu – poručila je Fajon.

Ona je nakon informacija o “non-paperu” putem Tvitera pitala Janšu da objasni šta se nalazi u dokumentu, koji bi Slovenija trebalo da preda predsedniku Evropskog veća.

Tanja Fajon u Srbiji traži kandidata za predsednika: OŠTRO odbrusila Đilasu i Jeremiću da nisu na spisku 

Jasno je da Fajon ovim potezom pokušava da od Bošnjaka napravi žrtve, ugrožavajući Srbe i Republiku Srpsku.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (3)

  1. Ovdje se radi o strasnim spletkama a sve zbog cinjenice da Srbija uspesno sprovodi vakcinaciju svojih gradjanja kao i komsiluka. Gde da Srbija u necemu bude uspesnija od EU i Slovenije.... Problem su kompleksi slovenackog naroda koji je drzavu dobio tek za vreme drugog svetskog rata AVNOJ- jevskim crtanjem granica a vecinu srpskih teritorija dobili su drugi u okruzenju. Sad su slovenci nasli da mute vodu na balkanu da pokazu kako su toboz zabrinuti za cefurje, kako oni zovu narode iza juzne granice dezele. Steta sto je kralj Aleksandar stvaro kraljevinu SHS, to je naj veca greska srpskih vladara. Sve ove mucke oko crtanja granica rade se zbog toga sto po razmisljanju zapada Srbi moraju biti ponizeni, zaostali, divlji, glupi i za sve krivi. Cilj je da se svaki uspeh i svaka dobrota, solidarnost srpskog naroda u startu zatre. Neka im Bog sudi.

    Odgovori
  2. Jedan Bosanac na radu u Sloveniji u punom autobusu iz Maribora za Klagenfurt ustade i rece znate li kada slovenci spavaju sa svojim usnama. Kada Bosanci odu na dopust Ovo sam čuo osamdesetih godina izgleda da je ovoj temi otac bosnjak

    Odgovori
  3. Neznam kako uopste moze neko da uzima u obzir izjave tako beznacajne jadne osobe kao sto je ova doticna, gospodja Fajron ? Koja je ona uopste faktor? Posvecivati nju toliko prostora,ne vredi! Niti je zanimljiva, a jos manje lepa. Slucajna osoba na slucajno mesto.

    Odgovori

Ostavite komentar